Speedmotors Latvia

We bring a personal and effective approach to every project we work on.

Speedmotors ir auto tūninga professionālu grupa, kas īpaši specializējas dzinēju vadības bloku programmatūras modifikācijā (“Standalone” vadības bloki un originalo bloku “čiptunings”). Rūpīgi pārkalibrējot dzinēja vadības sistēmu, mēs varam iegūt augstākus jaudas un griezes momenta parametrus, labākus degvielas patēriņa rādījumus un vispārīgi paaugstināt dzinēja efektivitāti, nenodarot tam nekādu kaitējumu arī ilgtermiņā. Ikdienai vai sportam, komerctransportam vai lauksaimniecības tehnikai, pat ūdens transportam. Vienmēr varam piedāvāt labāko risinājumu Jūsu specifiskām vajadzībām.

Mūsu darbības galvenais pamatprincips – apmierināts klients. Vienmēr strādājam ar individuālu pieeju augstākajā līmenī, lai Jūs bez mazākām šaubām varētu ieteikt mūsu pakalpojumus.

 

2019. gadā īstenojam uzņēmuma modernizācijas pasākumus izmantojamo bīstamo vielu apjomu samazināšanai. Pasākumi tiek īstenoti ar Baltijas Vides Foruma palīdzību un atbalstu no projekta “Baltijas pilotpasākumi bīstamo ķīmisko vielu emisiju samazināšanai ar aizvietošanu un resursu efektivitāti” (LIFE Fit for REACH, LIFE14 ENV/LV/000174), ko līdzfinansē Eiropas Savienības LIFE programma un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija.

 

 

 

Mūsu adrese: Ganību dambis 19, Rīga, LV-1005, t. 20888444.